Březen 2008

myšlenky

31. března 2008 v 16:19 | rQxY |  Citáty
Upe nejvíc pravdivý..aspon pro mě

Srdce srdci srdce dalo, srdce srdce milovalo a to srdce srdce prosí, ať to srdce v srdci nosí.

Dnes večer neusnu a nebudu spát, slzy si neutřu a nebudu se smát. Nepláču proto, že bys mě neměl rád, ale proto, že jsi mě naučil milovat.

Víš jak vypadám, víš jak se jmenuju, víš jak líbám, víš jak tě miluju, víš vše, co vědět bys měl, ale ty jsi na mě zapoměl :-(

Neztrácej čas pro někoho, kdo ho nechce trávit s tebou...

Žádná bolest se nesnáší hůř, než vzpomínky na štěstí v době neštěstí.

Pár citátú

31. března 2008 v 16:18 | rQxY |  Citáty
Každá chvíle je tím kratší, čím je šťastnější.

Zapomínat se nemá. Minulost má svá práva. Je třeba se s ní vyrovnat a nikoli zapomenout.

ulost je pohlcována přítomností a přítomnost žije jen tím, že rodí budoucnost.

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Čas ubíhá různě - podle toho s kým

Člověk je bohatý tím, co učinil pro druhé.

Láska je ze všech vášní nejsilnější, neboť útočí současně na hlavu, srdce i tělo.

Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání.

Pamatuj, že i ta nejtěžší hodina ve tvém životě, má jen 60 minut.

Citátky

31. března 2008 v 16:17 | rQxY |  Citáty
Nj už zas citáty,ale mně se to strašně líbí...tak tady jsou další,který mě fakt chtyly za srdíčko

to je hezký

31. března 2008 v 16:16 | rQxY |  Citáty
tyhle citáty se mi strašně mooc líbí tak sem je semka dala x))

Proč mi všichni říkají mlč, když si chci promluvit? Proč mi všichni říkají nebreč, když se mi chce plakat? Proč mi všichni říkají miluj, když není kdo by mě měl rád? Budou mi také všichni říkat dýchej, až budu umírat?!

Kamkoli se vydáš, jdi s celým srdcem!

pár citátikú

31. března 2008 v 16:15 | rQxY |  Citáty
○Když chci,tak se neptám jestli můžu...
○V živote musíš obětovat to, co chceš,pro to,co chceš víc.
○Nikdy tě neurazí ten,na kom ti nezáleží.
○Chtěl bych-je nic. CHCI! dělá divy.
○Na světě je určitě někdo kdo by se pro tebe zabil taky
někdo komu by jsi zkazil celej život kdybys odešel....
a někdo kdo by se radoval že tu už nejsi. Tak si těch dvou prvních
važ a nezabíjej se.... přece nebudeš dělat radost nepřátelům.
○Nikdy nečekej na zítra když máš někomu říci že jej miluješ....
jistojistě tě někdo předběhne.

Posadnutá scene

28. března 2008 v 19:53 | rQxY |  Girl SCENE
SCENE GIRLS - Hloupé holky posedlé módou?
Tmavé oení linky a rozuchané vlasy jsou základem!
Slyšeli jste již někdy o pojmu "Scene girl"? Jde o slečnu s rozcuchanými vlasy, černými linkami kolem očí, profilem na Myspace.com, tričkem s motivem Hello Kitty a touhou vyčnívat z davu za každou cenu. Snaha o originalitu, puberťácké hledání "kdo vlastně jsem" nebo jen póza, která za dva měsíce přestane bavit?
Komunikační server Myspace.com je doslova zavalen náctiletými slečinkami, které chtějí mít spoustu přátel, ukazovat svoje fotky světu, poslouchat dobrou muziku a prostě někam patřit. Většina podlehne nějakému hloupému módnímu trendu a snaží se stylizovat do nepřirozeně působícího vzezření, které je právě trendy. Po návalu ubrečených emo dívek jsou tu stejně zmalované, ale o něco veselejší scene girls.

Jak se stát správnou scene girl?
Nejdůležitějším krokem je radikálně změnit svou image. Základem je výrazný, tmavý make up. Černá tužka na oči (pro ty které nemají tolik času se malovat poslouží dobře i černý lihový fix), černé stíny, černá řasenka, černé umělé řasy. Ničím nešetřete, nanášejte obrovské množství, nebojte se, že linka nebude zcela rovná nebo že přetáhnete, protože stejně všechno rozmažete do šedivočerné skvrny, která by měla zdůraznit váš pohled. Pokud stále nevíte, jak na to, video ve kterém ze sebe dělá mladá sympatická holka scene girl, vám napoví.
Nalíčení máte hotové. Teď je na řadě účes. Cílem vašeho snažení je vypadat, jako byste právě vylezli z postele: nahoře pořádně rozdrbané, patku přes oko a ostatní vlasy nechat volně poletovat ve větru. Své vlasy si natupírujte, aby měly co největší objem, trošku je rozcuchejte a zase uhlaďte a přidejte sponku, která bude držet patku, abyste alespoň na jedno oko viděli. Pokud máte odvahu, obarvěte si svoje vlasy na černo nebo na plavou blond a přidejte pár barevných pramínků (od růžové po zelenou). Jak se učesat vám ukáže tohle video .
Uff. Jenom nalíčit se a pořádně se učesat zabere dobrou půlhodinku, teď zbývá se jen stylově obléci. Základem jsou výrazná trička s potiskem. Nic nepokazíte tričkem s vtipným nápisem, názvem vaší oblíbené skupiny či divokým proužkatým/puntíkovaným vzorem. Jestli chcete být ale opravdu za hvězdu šáhněte po něčem bláznivě dětském. Trička s pokémony, dinosaury, postavičkami od Disneyho, kočka Hello Kitty, pejsek Snoopy - čím dětinštější na sobě budete mít motiv, tím budete více obdivováni. Pak se jen natěsnejte do "skinny" džínsů nebo oblečte výrazné legíny, na nohy obujte conversky (každou tkaničku jinou) nebo balerínky a můžete vyrazit.
Ale kde byste byli, kdybyste měli image správné scene girl a nikdo o vás nevěděl. Dalším důležitým krokem je tedy vytvořit si profil na myspace.com a ukázat světu, že jenom vy jste od narození ta pravá, originální scene girl. Vymyslete si správnou přezdívku, pod kterou se budete prezentovat. Chce to něco originálního, s nickem Jana.Novakova nikoho nepřesvědčíte, zkuste být originální a nechte se inspirovat těmito přezdívkami: Audrey Kitching, Kiki Kannibal, Hillary Haywire, Jenny Cupcake... Nahrajte na internet spoustu fotek na nichž koukáte nahoru, dolu, šilháte, smějete se, mračíte se, divíte se, ležíte v posteli, stojíte/klečíte/plazíte se před zrcadlem, máváte, ukazujete gesto "peace"... Vyfoťte se s každým novým kamarádem, novým tričkem, novým plyšákem a nezapomeňte se vyfotit s oblíbeným hrnečkem na kávu. Upravte svojí fotku ve Photofiltru (ti pokročilejší mohou použít Photoshop): přidejte nějaký ten rámeček, zkontrastujte ji na maximun, podepište si jí, aby se někdo nevydával za vás a přidejte nějaký trefný popisek - doporučují se výrazy jako: "Rrrawr", "Luv ya" nebo "Scene girl" - aby si vás někdo nespletl třeba s emo slečnou.
Důležité je také fotit se s různými nápisy na rukou. Populární je napsat si na tělo fixou jméno svého kamaráda a fotku mu věnovat. Spousta vašich internetových kamarádů totiž radostí zešílí až uvidí, že jste si na ruku napsali "I LOVE YOU!" jen kvůli nim. Jestliže vám někdo pošle fotku, na které má na prsou napsané vaše jméno, nelekejte se a vložte si jí na svůj profil pod názvem: "Present from my love. Thank you, baby."
Hello Kitty v ruce a mašle ve vlasech přidá na originalitě!
Pozorně sledujte váš webový profil, aktualizujte informace o sobě a napište denně vzkazy alespoň třem novým lidem (seznamovací formulka zní: "Hi, baby. Ommmgaahhh, you're sooo sexxxxy. How are you? Luv ya, betch.").
Naučit se správný scéno pravopis je také trochu fuška. Mezi svou mluvu vkládejte anglická slovíčka a podivné citoslovce, přidávejte si písmenka a za všechno pište "<333".
Je těžké být správnou scene girl a nebýt přitom pozér. Udržte si proto svou image alespoň týden a všem tvrďte, že jste scene už od narození. Ve volném čase poslouchejte hlasitou hardcore muziku, odsekávejte rodičům, foťte se před zrcadlem, pište si s imaginárními kamarády a průběžně si upravujte make-up. Jestliže kvůli svému novému vzhledu ztratíte své dosavadní přátelé, namlouvejte si, že nebyli správní, protože vás měli brát takovou jaká jste uvnitř, a ne jak vypadáte. Rychle si najděte přátelé mezi svou novou internetovou komunitou a o víkendech pořádejte Scene srazy.
Není lehké být opravdovou scene girl, ale pokud se vám to podaří budete zahrnovány spoustou obdivných vzkazů, najdete si nové přátelé, získáte nějakého kluka z místní hardcore kapelky a konečně budete po dlouhé době in.

Odličování

28. března 2008 v 19:28 | rQxY |  Only For !GiRl!
KAŽDODENNÍ ODLIČOVÁNÍ PLETI JE NESMÍRNĚ DŮLEŽITÉ!!!
NIVEA visage young má super čistící sadu, která se nedávno rozrostla o dva nové kousky...
Z vlastní zkušenosti vám mohu doporučit!
  • ČISTÍCÍ GEL-i bez použití odličovacího vatového tamponku se dá pleť zbavit nečistot i šminek. Je velmi příjemný, účinný a funguje!
  • ČISTÍCÍ VODA-odstraní zbytky gelu a pleť krásně osvěží a zjemní.
  • MATUJÍCÍ EMULZE-úžasný krém na ráno i večer. Je příjemný a opravdu zmatní lesklou pleť.
  • PEELING-jednou za týden odstraní odumřelé buňky a pleť je okamžitě jemná a hladká!
    Celá řada NIVEA visage young krásně voní a získala si mou plnou důvěru a lásku...:0) heh
NOVINKY:
  • HLOUBKOVĚ ČISTÍCÍ GEL WASH 'N' REFINE
  • TÓNOVACÍ MATUJÍCÍ EMULZE BE BEAUTIFUL

Dokonalá ústa

28. března 2008 v 19:27 | rQxY |  Only For !GiRl!
Dokonalá ústa
Správně a profesionálně nalíčit si rty je malé umění. Rozmazaná nebo přetažená rtěnka působí nehezky. Oči a rty tvoří dominantu obličeje, proto správně nalíčenými rty můžeme pro vzhled udělat hodně a naopak. V první řadě je třeba si uvědomit, že čím jasnější a nápadnější barvu rtěnky zvolíme, tím dokonaleji a pečlivěji musí být nalíčena. Ženy s kulatým obličejem by se měly vyvarovat plně namalovaným rtům, což naopak sluší ženám s obličejem úzkým. Také platí jednoduché pravidlo, že lesklé a světlé barvy rty zvětšují a tmavé zmenšují, a pokud máme silný make up očí, měly bychom rty nalíčit decentně. Pokud chceme, aby nám rtěnka dlouho vydržela, začneme tím, že na rty lehce naneseme trochu pleťového podkladu. Konturovací tužkou obkreslíme rty, přičemž začneme od středu horního rtu směrem ke koutkům, na spodním vytvoříme jeden tah zleva doprava. Jestliže se nám nedaří souvislý tah, můžeme si natečkovat jednotlivé body těsně vedle sebe. Konturovací tužka by měla být ve stejné barvě jako rtěnka, případně o odstín tmavší. Samotnou rtěnku je nejlepší nanášet štětečkem, přesněji tak vykreslíme obrys. Přebytečné barvy se zbavíme ubrouskem sevřeným mezi rty. Na závěr lehce přepudrujeme. Jestliže nechceme mít suché a popraskané rty, neměly bychom zapomínat na balzám, který dodá rtům potřebnou vlhkost a udrží je vláčné. Výborně se osvědčí med, kterým na noc rty namažeme.

Základ pro hezkou pleť

28. března 2008 v 19:26 | rQxY |  Only For !GiRl!

Základ pro hezkou pleť

Použijte k čištění leti některý z málo používaných prostředků, například máslo nebo sádlo.


Aby pleť mohla dýchat, vypadala zdravě a byla čistá, k tomu je zapotřebí vždy ji důkladně očistit od prachu a nečistot, které se na ní přes den usadí. Teprve po důkladném očištění je pleť připravena přijmout všechny další výživné látky obsažené v krému a může se začít regenerovat. K čištění můžete použít:
Dětský olejíček
Dětský olejíček výborně rozpouští makeup a líčidla a navíc je k pleti velmi jemný a šetrný. Použijte ho spolu s vatovým tampónem a čistěte pleť tak dlouho, dokud nebudou tampóny bílé. Olejíček je hodně mastný, takže můžete pleť poté přetřít čistícím tonikem nebo přebytečnou mastnotu odsát papírovým kapesníkem. Olejíček ovšem můžete na pleti nechat vsáknout, což ocení hlavně suchá pokožka.
Máslo
Máslo obsahuje vysoký obsah tuku a velké množství výživných látek a vitaminů. K čistění můžete použít tampón namočený do rozpuštěného másla a krouživými pohyby pak odstraníte nečistoty. Pokud máte suchou pokožku, není vhodné solené máslo, které by mohlo pleť podráždit.
Sádlo
Možná vám bude tento způsob připadat poněkud odpudivý, ale pokožce může velmi prospět. Použití je stejné jako u másla, ovšem může být poněkud problém sehnat sádlo z přírodně krmeného prasete. Jeho přednost tkví především v tom, že jeho vlastnosti jsou shodné s tukem v kůži a dostatečně vstřebává přírodní látky. Ze sádla se přidáním různých surovin vyrábí masti, vy můžete vyzkoušet například mast řepíkovou. Příprava není náročná, zabere pouze pár minut - smícháte výtažek z nati řepíku lékařského, levandulový olej, včelí vosk a vepřové sádlo. Tato mast je výborným lékem pro suchou pleť, chrání před sluncem, škodlivinami z ovzduší, saponáty, ekzémy a záněty.
Mýdlo
Na použití mýdla k čištění pleti se dnes názory dost liší. Může pleť hodně vysušovat, proto je důležité, aby se používalo mýdlo pouze pH neutrální. Vhodná jsou mýdla s případkem olivového oleje nebo lanolinu.

Den pro krásu

28. března 2008 v 19:26 | rQxY |  Only For !GiRl!
Den pro krásu
Věnujete víkend pravidelně úklidu a sledování televize? Zkuste jednou udělat něco pro sebe a dopřejte si jeden den jen pro to, abyste se zkrášlovala.
Ráno začneme cvičením, ale nebojte se, žádná velká dřina se konat nebude- stačí deset minut protahovacích cviků. Než si vlezeme pod sprchu, provedeme peeling celého těla a to buď peelingovým krémem, kartáčem nasucho nebo masážní žínkou. Pak vše spláchneme a zároveň se probereme střídavou sprchou s teplou a studenou vodou. Osušíme se a celé tělo natřeme tělovým mlékem.
Sklenice vlažné vody s citrónovou šťávou nalačno podpoří trávení, proto bychom ji měly pít každý den. Dopřejeme si zdravou a lehkou snídani, buď müsli s bílým jogurtem nebo celozrný chléb se sýrem a k tomu ovoce nebo zeleninový salát a pak se vrhneme na náš obličej. Také ten si jednou za měsíc rád dopřeje peeling, aby se pleť zbavila nečistot a pořádně se prokrvila. Pokožka pak bude růžovější a jemnější. Poté použijeme pleťovou vodu a denní krém.
Po lehkém obědě se vyjdeme na procházku do přírody nebo si jdeme zaplavat. Pak na řadu přicházejí naše vlasy. Důkladně je umyjeme šampónem, spláchneme vodou s octem pro lesk a pak na ně naneseme med rozmíchaný s vlažnou vodou a olivovým olejem. Necháme působit, pak důkladně opláchneme a na závěr ještě můžeme posílit barvu vlasů- heřmánkem je zesvětlíme, henou jim dodáme načervenalý nádech a slupkami z vlašských ořechů nebo ořechovými listy zase zesílíme hnědý tón.
Po večeři nás čeká ještě spoustu práce. Je známo, že pleť na krku stárne nejrychleji, proto je dobré občas provést zábal. Mírně ohřejeme olej z pšeničných klíčků nebo olivový olej, štětcem naneseme na krk, ovineme plastovou fólií, zabalíme do ručníku a necháme hodinu působit, za tu dobu se olej hezky vsákne.Olej můžeme nanést také na namáhanou pokožku loktů a kolen.
Večer je také ideální čas pro pleťové masky, protože jejich účinky může pokožka v klidu vstřebávat celou noc. Pleť nejdříve opláchneme odvarem z meduňky nebo levandule a pak si připravíme banánovo- tvarohový zábal, který je vhodný pro všechny typy pleti- 2 lžíce tvarohu rozmixujeme s půlkou banánu, lžící smetany a žloutkem a naneseme na obličej a krk. Necháme asi 20 minut působit a poté důkladně spláchneme vlažnou vodou.
S maskou na obličeji můžeme relaxovat i ve vaně. Do horké vody přidáme podmáslí s medem, aby naše pokožka byla hezky vláčná.
Před spaním si ještě uděláme uklidňující meduňkový čaj, dobře vyvětráme ložnici a pak už jen vklouzneme do postele s vědomím, že jsme tento den udělaly konečně něco pořádného pro sebe a pro to, abychom se cítily dobře.

Zdravý obličej

28. března 2008 v 19:25 | rQxY |  Only For !GiRl!
Něco pro tvůj obličej a nehty

1.Lesk na rty - bez lesku na rty nemůžeš přece existovat! Dodá tvým rtům přirozený lesk a budou přímo k políbení!

2. Černá řasenka - hodí se ke všem stínům a rtěnkám! No, kdo by si taky dal zelené stíny a modrou řasenku ne?

3. Broskvové stíny - budeš mít víčka v barvě pleti a nebudeš působit příliš zmalovaně! Hodí se na každou příležitost!

4. Bronzový make-up - až si po létě zase řekneš, že se ti tvé opálení smylo, s pomocí bronzového make-upu.

5. Korekční tyčinka - skvěle zamaskuješ menší nedostatky tvé pleti. A nikdo si toho přece nemusí všimnout ne?

8. Krém - Tvůj obličej potřebuje vlhkost a tak si každé ráno a každý večer promaž svou tvářičku!

9. Tužka na oči - barvu zvol podle barvy stínů a rtěnky! Bylo by asi dost divná kombinace modré tužky, hnědé řasenky, růžových stínů a rudě červené rtěnky!

10. Tvářenka - na lícní kosti použij světle růžovou tvářenku a sama uvidíš, jak tvé tvářičky vyniknou!Prihlašte se do sonbu pls

25. března 2008 v 12:57 | rQxY |  SONB
plosiim prihlaste se at je zabawa!!
Staci jenom komentiik A vnem tve jmeno a adresa blogiisku!!

shoot 52

25. března 2008 v 12:54 | rQxY |  Audrey Kitching

shoot 51

25. března 2008 v 12:54 | rQxY |  Audrey Kitching

shoot 50

25. března 2008 v 12:53 | rQxY |  Audrey Kitching

shoot 49

25. března 2008 v 12:53 | rQxY |  Audrey Kitching

shoot 48

25. března 2008 v 12:52 | rQxY |  Audrey Kitching

hanna avatars

25. března 2008 v 12:50 | rQxY |  Hanna Beth